Poradenstvo a montáž

Obhliadka
Zakladáme si na profesionálnom prístupe k zákazníkom a preto na vypracovanie cenovej ponuky robíme obhliadku priestorov, kde dokážeme zhodnotiť a vysvetliť zákazníkom optimálne umiestnenie klimatizácie a ďalšie náležitosti spojené so samotnou inštaláciou.
 
Cenová ponuka
Po obhliadke vypracujeme detailnú cenovú ponuku, ktorá je položkového charakteru. Vidíte na nej všetky materiály a množstvá, ktoré budú použité pri inštalácií. Tak isto Vám do ponuky môžeme zakomponovať klimatizácie od viacerých výrobcov a teda nemusíte byť okamžite pri obhliadke rozhodnutý len pre jednu variantu klimatizácie.
 
Montáž
Montáž klimatizácie zabezpečujú naši odborní technici, ktorí sa pravidelne zúčastňujú rôznych školení, aby sme držali krok s najnovšími trendami pri montážach a sprevádzkovaniach klimatizácií. Ich dlhoročné skúsenosti s montážami Vám garantujú, že aj pri neočakávanej situácii, ktorá môže nastať si dokážu poradiť a nájsť funkčné a vhodné riešenie. Môžete sa o tom presvedčiť aj našimi referenciami s už realizovaných zákaziek rôznych bytov, domov, ale aj polyfunkčných budov a kancelárií.
 
Záručný a pozáručný servis
U nás to montážou nekončí. Staráme sa o zariadenie počas celej jeho životnosti. O klimatizačnú jednotku sa treba starať v pravidelných intervaloch a aspoň raz za sezónu je potrebné ju skontrolovať a vyčistiť. Tým zabezpečíme efektívnu prevádzku a čo najdlhšiu životnosť zariadenia.
 
 

Banner button
Máte k otázku k umiestneniu klimatizácie alebo montáži?
Opýtajte sa nás
https://coldservis.sk/formular/kontaktny-formular