KARIÉRA

Využite príležitosť spojiť váš odborný rast so stabilnou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou COLD a staňte sa hodnotnou súčasťou výkonného tímu, ktorý robí zmysluplnú prácu v prostredí kde vládne vzájomná dôvera.

 

Sme spoločnosť neustále vylepšujúca svoje služby, usilujúca sa vytvárať  v našom tíme zdravého kolektívneho ducha v práci aj v osobnom prístupe. Každý náš zamestnanec je pre nás rovnako dôležitý pričom ku každému pristupujeme individuálne. Pracujeme na našom ďalšom rozvoji a vždy chceme byť stabilným partnerom najmä pre našich zákazníkov, čo vieme naplniť iba spoločnou tímovou prácou.
 

Radi u nás privítame schopných ľudí so záujmom posúvať veci dopredu, so zodpovedným prístupom a tiež ľudí, ktorí vnímajú svoju prácu ako priestor na sebarealizáciu a hľadanie riešení. Hľadáme tímových hráčov, na veku a pohlaví nezáleží. Ak vás zaujal profil našej spoločnosti a chcete sa stať našou súčasťou, neváhajte a kontaktujte nás.
 

 „Dobrá káva, dobrí ľudia a príležitosť rásť!“

 
 

     


Pracovné príležitosti


Naše hodnoty


Takto si tu žijeme

 

Malý tím, čo drží spolu

Sme malá firma, kde sa všetci poznajú a majú k sebe blízko. Nikto sa tu na nič nehrá, každý má svoju prácu, svoje úlohy a všetci si pomáhame. Práce máme tak akurát, niekedy je jej veľa a nie je ju na koho delegovať. Kľúčom k tomu ako ju zvládnuť je, že všetci sa chceme na dobrom výsledku spolupodieľať. A ak budeš preťažený, preberieme to pri káve a pomôžeme.

 

Šanca pre šikovných ľudí

Čo je na COLDe skvelé je to, že majiteľ dáva príležitosť ľuďom, ktorí sa chcú učiť a neboja sa zodpovednosti.

 

18 rokov a ďalšie zaujímavé nás čakajú

Sme na trhu 18 rokov, prešli sme si už všeličím, bolo aj dobre aj horšie, ale všetko sme zvládli a ustáli. Pracujeme na sebe, prispôsobujeme sa a tešíme sa na zvládanie ďalších výziev. Máme plné hlavy nápadov a veríme, že s Tvojou podporou pôjdeme ďalej úspešne po našej ceste.