Hydrokleen

Čistenie klimatizácie - Hydrokleen
My v COLDe sme odborníci na montáž klimatizácií. Špecializujeme sa na chladenie, vetranie, tepelné čerpadlá a pristupujeme k tomu na profesionálnej úrovni. Nielen zariadenie namontujeme, ale sa oň aj naďalej staráme. Čistenie klimatizácií vykonávame pomocou unikátneho prístroja HydroKleen, ktorý čistí, dezinfikuje klimatizačné zariadenia a tepelné čerpadlá po celom svete.
 
Na Slovensku máme rozmanité ročné obdobia a jedným z nich je krásne slnečné počasie v lete. Aj keď je skvelé relaxovať v prírode alebo grilovať so svojími priateľmi, často je dobré uniknúť z tepla a oddýchnuť si v schladenom interiéri. Vaša klimatizácia je najlepším spôsobom ako znížiť teplotu a poskytnúť skvelý studený vzduch bez ohľadu na to, aká je vonkajšia teplota. Pokiaľ klimatizáciu nebudete udržiavať dôkladne čistú, môžete vdychovať plesne, vírusy, huby a baktérie, nakoľko sa v nej usádzajú. Klimatizačné jednotky je potrebné pravidelne čistiť a dezinfikovať, pretože môžu skrývať rôzne mikroorganizmy, ktoré môžu ohroziť zdravie Vás a Vašej rodiny.
 
COLD s pomocou HydroKleen ponúka komplexné čistenie klimatizácie. Špecializujeme sa na čistenie a dezinfekciu splitových systémov a to nástenných, podstropných, kazetových, parapetných a kanálových jednotiek tak, že budete dýchať opäť zdravý vzduch. Po vyčistení s HydroKleen je Váš vzduch čistý a zdravý, znižuje chorobnosť a pomáha Vám žiť zdravší život. Po vyčistení a dezinfekcií Vašej klimatizácie pomocou HydroKleen, nielenže zostanete zdravší, ale ušetríte aj peniaze, pretože Vaša jednotka bude pracovať efektívnejšie. S HydroKleen ušetríte peniaze a chránite svoje zdravie. Sme hrdí na naše profesionálne služby. Keď nás budete potrebovať prídeme a urobíme svoju prácu podľa najvyšších štandardov. Náš tím je pripravený vyraziť, preto nám neváhajte zavolať alebo napísať hneď teraz. My si s Vami dohodneme termín a prídeme vyčistiť Vašu klimatizáciu tak, aby ste Vy a Vaša rodina dýchali čistý a zdravý vzduch.
 

 

 

Prečo by ste mali s HydroKleen čistiť a dezinfikovať svoje klimatizačné zariadenie a tepelné čerpadlo?
 

1. UŠETRÍTE NA SVOJEJ FAKTÚRE ZA ELEKTRINU
HydroKleen čistenie a dezinfekcia špinavej klimatizácie /tepelného čerpadla/ Vám môže ušetriť až 30% spotreby energie pre túto jednotku. So znečistenými lamelami musí klimatizačná jednotka vynaložiť viac energie, aby ochladila vzduch, pretože je tu oveľa menšia „čistá“ povrchová plocha, cez ktorú môže horúci vzduch prejsť. Ak je ventilátor pokrytý nečistotami a mazom - rýchlosť vzduchu dynamicky klesá, a tak sa pokúšate zabezpečiť potrebné ochladenie miestnosti zvýšením rýchlosti ventilátora a znížením nastavenia teploty. Toto samozrejme spotrebuje viac energie! Keď vyčistíme ventilátor s HydroKleen je bežné, že objem vzduchu, ktorý ním prechádza sa viac ako zdvojnásobí. To znamená, že motor ventilátora nepracuje tak ťažko.

HYDROKLEEN ČISTENIE KLIMATIZÁCIE A TEPELNÉHO ČERPADLA - ZNAMENÁ MENŠIU SPOTREBU ENERGIE A CHLADNEJŠÍ VZDUCH!
 

2. MIKROBIÁLNA KONTAMINÁCIA
Druhý dôvod je zvlášť dôležitý pre alergikov, deti a chorých. Všetky klimatizačné zariadenia sa po pravidelnom používaní infikujú „mikrobiálnou kontamináciou“ - táto kontaminácia obsahuje huby, plesne a baktérie. Klimatizácie /tepelné čerpadlá/ sú pre takéto mikroorganizmy dokonalým prostredím a samozrejme sa šíria vzduchom vždy, keď zapnete jednotku. Pleseň kombinovaná s vlhkosťou môže byť silnou zmesou!!!
HYDROKLEEN ČISTENIE KLIMATIZÁCIE A TEPELNÉHO ČERPADLA – ZNAMENÁ DEŠTRUKCIU MIKROBIÁLNEJ KONTAMINÁCIE A CHLADNEJŠÍ ČISTÝ VZDUCH!
 
3. VAŠA KLIMATIZÁCIA BUDE MAŤ DLHŠIU ŽIVOTNOSŤ
Týmto taktiež prispejete k ochrane životného prostredia. Nazýva sa to trvalá udržateľnosť! Pravidelne čistená klimatizácia vydrží omnoho dlhšie ako tá, ktorá sa nikdy nečistí. Napríklad, ak ste si kúpili nové auto a nikdy ste ho neservisovali (výmena oleja, vzduchového filtra atď.), ak je to tak, môže Vám slúžiť plus / mínus 5 rokov! Vaša klimatizácia nie je iná. Jediným dôvodom, prečo by ste ju nevyčistili je, že by ste ju nikdy nepoužili! Na záver - spotrebitelia vo všeobecnosti nie sú informovaní o vyššie uvedených skutočnostiach, a preto veria, že čistenie Vašich filtrov stačí. Čistenie filtrov je „jednoduchá údržba“. Po pravidelnom používaní musí byť celá klimatizačná jednotka „správne“ vyčistená a dezinfikovaná systémom HydroKleen.

HYDROKLEEN ČISTENIE KLIMATIZÁCIE A TEPELNÉHO ČERPADLA – ZNAMENÁ DLHŠIU ŽIVOTNOSŤ VÁŠHO ZARIADENIA!
 

 
Banner button
Hodilo by sa aj vašej klimatizácii vyčistiť?
Chcem vyčistiť klimatizáciu
https://coldservis.sk/formular/kontaktny-formular?id=3