O Hydrokleen

O Hydrokleen
V roku 2008 vyvinula spoločnosť HydroKleen v Austrálií jedinečný inovatívny čistiaci systém na zabránenie hromadenia znečistenia a kontaminácie klimatizačných zariadení s deleným systémom. Rozhodli sme sa, že vybudujeme silný franšízový model naprieč celou Austráliou počas obdobia piatich až siedmich rokov, aby sme zabezpečili, že máme najlepší systém a zariadenie overené na trhu predtým, ako náš systém ponúkneme svetu. S potešením oznamujeme, že sme teraz schopní ponúknuť ho globálne. Dlhé roky vykonaného výskumu a vývoja, najmä pri navrhovaní čerpadla, ktoré malo byť dostatočne silné na to, aby vyčistilo najšpinavejšie lamely a ventilátory a zároveň, aby nepoškodilo alebo neohýbalo komponenty - a aby zvládalo na trvalej báze pracovať s horúcou vodou bez zlyhania. Vysokotlakové vodné čerpadlo, ktoré sme vyvinuli v priebehu týchto rokov, zabezpečuje omnoho vyššiu čistotu v porovnaní s inými ponúkanými súčasnými metódami. Nízkotlakové mokré umývanie neodstráni silnejšie usadeniny, ktoré môžu vzniknúť v klimatizačných jednotkách v priebehu životnosti. Objem vody plus tlak, ktorý môžeme pumpovať bez poškodenia komponentov, je zároveň veľmi časovo efektívny, ale aj extrémne priaznivý z hľadiska nákladov (pozri naše demovideo).
 
Bolo tiež dôležité, aby sme vyvinuli systém zachytávania vody, ktorý by bol prispôsobivý za všetkých okolností, vrátane podmienky, aby nepretekal. Teraz máme jedinečný, špičkový systém zachytávania, ktorý je zďaleka najsofistikovanejším zachytávacím systémom dostupným kdekoľvek na svete. Najnáročnejšou časťou bolo nájsť čistiaci prostriedok, ktorý by nijako nepoškodzoval komponenty. Po vývoji a testovaní rady rôznych čistiacich prostriedkov sme sa zhodli na produkte, ktorý spĺňa všetky zdravotné normy a požiadavky na čistenie potrebné na zabezpečenie toho, aby sme mali úplne čistý klimatizačný systém. Hoci čistiaci prostriedok aplikujeme aj na vnútornú aj vonkajšiu jednotku, po ukončení čistenia nezanechávame žiadne jeho zvyšky. Toto je skutočne dôležité pre klientov trpiacich astmou a alergiami! Mimochodom, máme plné schválenie Národnou radou pre astmu v Austrálii, aby sme mohli robiť to, čo robíme.
 

Odkedy sme začali s franšízingom v polovici roku 2010, vybudovali sme silný franšízový trhový systém na národnej úrovni naprieč celou Austráliou, ktorý neustále rastie. Značka HydroKleen v Austrálii bola od začiatku jednosmerná a trvala na tom, že nebude  mnohostrannou franšízovou skupinou, ktorá sa snaží ponúkať niekoľko rôznych upratovacích služieb - napr. čistenie kobercov, upratovanie domov, čistenie okien pod jednou značkou a tak byť „iba“ ďalšou „všeobecnou“ službou viacúčelového čistenia. To viedlo k tomu, že spoločnosť HydroKleen sa stala značkou voľby pre spotrebiteľov pri výbere spoločnosti na čistenie a servis klimatizačných zariadení v Austrálii. Našim zámerom nie je to, koľko rôznych upratovacích služieb môžu naši franšízanti ponúknuť spotrebiteľovi, ale všetci hovoríme o ponúkaní jednej služby a o jej najlepšom poskytovaní.
 
 
 
Výsledkom toho je teraz bezprecedentný dopyt z celého sveta vrátane Saudskej Arábie, Singapuru, Nového Zélandu, Írska, Švédska, USA, Mexika, Kataru, Spojených arabských emirátov, Libanonu, Južnej Afriky, prístavu v Španielsku, Francúzsku, Brazílii, Cypru, Turecka, Quebecu plus mnoho ďalších.

Momentálne dostávame 3 až 4 požiadavky týždenne z rôznych kútov sveta. V roku 2015 sme vyvinuli HydroKleen Global použitím iného modelu ako má Austrália, aby sme vytvorili HydroKleen systém a značku na svetovom trhu.

 

Banner button
Hodilo by sa aj vašej klimatizácii vyčistiť?
Chcem vyčistiť klimatizáciu
https://coldservis.sk/formular/kontaktny-formular?id=3